Gdy upłynęły dwie godzinki, ujawnił się komunikat o pogarszających się ciągle realiach pogodowych

W momencie przeszłego zimowego odjazdu na ferie spotkała nas przykra informacja. Po przyjściu na lądowisko Chopina, ujawniło się iż aeroplan jest opóźniony z powodu pogody. Gdy minęły dwie godzinki, ujawnił się artykuł o pogarszających się nieprzerwanie realiach pogodowych i o tym, iż wszystkie loty zostają unieważnione do zniesienia. Na lądowisku zapanowało pobudzenie, dużo ludzi oczekiwało na nasze zestawienia lotnicze, ponieważ właśnie zaczęły się ferie.

Podróżowałem z paroma znajomymi oraz właśnie zaczęliśmy się ciekawić co teraz uczynić. Nie mieszkamy w Stolicy, zatem odchodziło podejście powrotu do domu, poza tymże nie wiadomo wszak, ile czasu loty będą anulowane. Być może wkrótce pogoda ulegnie poprawie.

Na lądowisko jechaliśmy z swej okolicy aż dwie godziny. Zadecydowaliśmy więc pozostać i zaczekać na rozwój wypadków.

Chociaż nie musieliśmy się martwić o pojazd. Kilka dni przed przyjazdem, ciekawiłem się co po przelocie zrobimy z samochodem oraz zdecydowałem spróbować ofertę parkingową przy lotnisku.

Okazało się, iż w łatwy sposób potrafię zarezerwować poprzez sieć wygodny parking przy lądowisku Chopina. Wyjaśniłoby to własne kłopoty. Po rozmowie z przyjaciółmi zarezerwowałem pole na parkingu, więc teraz miałem pewność gdzie jest mój pojazd oraz iż jest ubezpieczony.

Oczekując na poprawę aury zadecydowaliśmy coś spożyć w kawiarni. Pod końcówkę obiadu z głośników odtworzono przekaz, iż loty pozostaną wznowione w przeciągu godziny.

Prócz tychże paru godzin spóźnienia, wyjazd udał się świetnie.

Więcej: parking przy lotnisku chopina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *